ENGLISH DEUTSCH
Ma 2024. június 16. vasárnap, Jusztin napja van. - Holnap Laura napja lesz.

ESEMÉNYNAPTÁR

Ke Sz Cs Sz Va
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Mai mozi műsor

Ma már nincsenek előadások...
További előadások »

www.cegledkartya.hu

www.cegledkartya.hu

www.cegledfurdo.hu

www.cegleditermal.hu

www.varvag.hu

www.varvag.hu

www.cvf.hu

www.cvf.hu

www.ctv.hu

www.ctv.hu

cegledisportcentrum.hu

www.cegledisportcentrum.hu

www.okoviz.hu

www.okoviz.hu

www.cegledikultura.hu

cegledikultura.hu

Szennyvízszállítás

www.comboscsatornatisztitas.hu

2700 Cegléd, Ölyv u. 4.

Tel: 06 53/707-050

Mobil: 06 30/6353-018

Email:

combos@t-online.hu

combosbt01@flah-net.hu

Web:

comboscsatornatisztitas.hu

Közösségi Sportváros Vagyunk

Hír, program, komment

"Kossuth Lajos azt üzente"

2023.09.21. 19:08 Rovat: Kultúra
"Kossuth Lajos azt üzente"
12 településről 240 pályamunka érkezett 262 alkotó keze nyomán, a "Kossuth Lajos azt üzente" kiállításra. A Kossuth Művelődési Központ második alkalommal kiírt pályázatára érkezett alkotások díjkiosztóját ma délután tartották a Ceglédi Galériában. Az Ilyés Marianna főépítész, Kozma Attiláné galériavezető és Orosz Fanni képzőművész, tanár alkotta zsűri 50 alkotó munkáját díjazta, 7 korcsoportban. A közönségdíjat Boros Hanna Bíborka, Gyurkó Anita, Hegedűs Dorina és Simó Jázmin kapta a Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskolából, 438 szavazattal. A díjkiosztón a megjelenteket a művelődési központ ügyvezető-igazgatója, Détári-Lukács Ágnes köszöntötte, a beérkezett műveket a főépítész értékelte szakmailag. A rendezvényen Hacheleva Ludmilla és Solymosi Sebestyén működtek közre.
 
(Fotó: Szokolai Attila)

 

helyezés név intézmény/pedagógus    
         
ÓVODA
I. Hegyi Zselyke Cegléd, Pesti úti óvoda / Pillangó (középső) csoport    
II. Magyarok Nagyasszonya Katolikus Óvoda - CINKE CSOPORT Velkey-Guth Hilda - Imreginé Harsányi Tünde    
III. Magyarok Nagyasszonya Katolikus Óvoda - HALACSKA CSOPORT Gulyásné Simay Krisztina    
         
1-2. évfolyam
I. Rácsay Rebeka Debreceni Kazinczy Ferenc Általános Iskola és AMI    
  Nagy Lia Viktória Debreceni Kazinczy Ferenc Általános Iskola és AMI     
II. Revuczky Szófia Éva SZKKIO     
  Pozsonyi Előd SZKKIO     
  Mód Zsófia SZKKIO     
III. Balogh Milán Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola     
  Balogh Barbara Várkonyi István Általános Iskola     
Különdíj        
  Csorba Fanni TETZ AMI     
  Üllei-Kovács Gergő SZKKIO     
  Patonai Gergő SZKKIO     
  Mihácsi László Várkonyi István Általános Iskola     
  Détári-Szabó Enikő Várkonyi István Általános Iskola     
         
3-4. évfolyam
I. Semsei Boróka Várkonyi István Általános Iskola     
  Kiss Zsófia Debreceni Fazeks Mihály Általános Iskola    
  Klenk Zsolt Ceglédi Református Általános Iskola     
II. Burka Boglárka Ceglédi Református Általános Iskola     
  Szabadi Rozália Éva Ceglédi Református Általános Iskola     
  Horsik Zente József SZKKIO 4. / Mészároné Hazafi Mercédesz    
III. Túri Vivien Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola     
  Virág Panni Várkonyi István Általános Iskola    
Különdíj        
  Hegyi Liliána Várkonyi István Általános Iskola     
  Nagy Dorina Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola     
  Szegedi Duren Álmos Ceglédi Táncsics Mihály Általános Iskola     
         
5-6. évfolyam
I. De Lacasse Mihály
Szellő Ramóna
SZKKIO     
II. Vitál Gréta Debreceni Egyetem Kossuth Lajos Gyakorló Gimnáziuma és
 Általános Iskolája 6
   
III. Dobi Vivien TETZ AMI     
  Király Aisa TETZ AMI     
Különdíj        
  Vig Nóra Lili Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium     
  Patkó Panka
Szász vanessz
SZKKIO     
         
7-8. évfolyam
I. Kovács Boglárka Debreceni Ady Endre Gimnázium     
II. Domonkos Dorka SZKKIO     
  Kókai Anna Tápiószelei Blaskovich János Általános Iskola     
III. Györgyei Eszter TETZ Tápiószele     
Különdíj        
  Székely Laura Becsehelyi Általános Iskola     
  Káplár Dia Tápiószelei Blaskovich János Általános Iskola     
         
Felnőtt kategória - népművészet
I. Győri Kékfestő Műhely Tóth Ildikó és Gerencsér Zsolt    
  Tóth szilvia Egyek    
II. Rózsa Györgyné Budapest    
III. Montázs Kézműhely, Hövej      
         
Felnőtt kategória - képzőművészet
I. Bezzeg Lilla Cegléd    
II. Böndő-Szegedi Szilvia Cegléd    
III. Plangár Sándor Cegléd    
  Vermes Andrásné Cegléd    
         
Különdíj        
  Fekete Gyula Szalatnak    
  Ercsei Lenke Cegléd    
  Bóka Zoltán Cegléd    
         
A pályázat KIEMELT KÜLÖNDÍJA
  Jókai Anna Veronika Tahitótfalu    
         
KÖZÖNSÉGDÍJ:  Boros Hanna Bíborka-Gyurkó Anita-Hegedűs Dorina-Simó Jázmin Táncsics Mihály Általános Iskola     
Értékelés: 5/7
Még nincsenek hozzászólások




Új hozzászólás:

Kérjük jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
KÖZÉRDEKŰ ADATOK E-Ügyintézés

Képtárak

Képtárak
CEGLÉD TELEPÜLÉSKÉPI ARCULATI KÉZIKÖNYV 2017 CEGLÉD MEGÚJUL

Házhoz menő szelektív
HULLADÉKGYŰJTÉS
SZÁLLÍTÁSI NAPTÁR

SZÁLLÍTÁSI NAPTÁR

KÖRNYEZETSZÉPÍTÉS

CEGLÉD VÁROS
2021. ÉVI
KÖRNYEZETSZÉPÍTÉSI
ÉS
KÖRNYEZETVÉDELMI
PROGRAMJA

Panoráma képek

  • PANORÁMAKÉPEK

Turistatérkép

Túristatérkép

Térségi Adattár

www.kossuthtoborzo.hu

www.kossuthtoborzo.hu

www.laskafesztival.hu

www.laskafesztival.hu

Pest Megyei Békéltető testület

Pest Megyei Békéltető testület

Projektek

www.cegledkozvilagitas.hu
Bölcsőde bővítés 2014
www.varkonyikompetencia.cegled.hu
www.csatorna.cegled.hu
A lap 0.271 másodperc alatt készült el. | Copyright 2024 Ceglédinfo, design by © Ceglédinfo | ÍRJON NEKÜNK! | IMPRESSZUM | Akadálymentesítési nyilatkozat
A látogatók száma 2015.05.04-től: 30118057 | Ebben a hónapban: 301997 | Ma: 1132 | jelenleg: 6 | Statisztika