A Kossuth Múzeum meghívja Önt 2026. június 12-én (pénteken) 17 órára a "Tárgyak és történetek, azok a hatvanas évek..." című időszaki kiállítás megnyitójára.
A Magyar Művészeti Akadémia ajándékát vehette át a Szent Kereszt Katolikus Általános Iskola péntek délelőtt. Tíz gyönyörű kép érkezett az intézménybe, méghozzá az iskola egykori diákja, Apáti-Tóth Sándor fotóművész, a Magyar Művészeti Akadémia akadémikusa közbenjárásával. A cél, hogy a képekkel közelebb hozzák a gyerekekhez a művészeteket, inspirációt nyújtsanak az alkotáshoz.