Elkezdődött a Széchenyi úti kerékpárút felújítása. A Képviselő-testület nemrég döntött arról, teljes hosszában újuljon meg, ne csak kátyúzással, javítással, teljes burkolatcserével. Az első ütemben - amely a tervek szerint július 2-ig tart - a Külső-Kátai út és a Jászberényi út között dolgozik a munkával megbízott Flaszter Kft.