Asztalitenisz Reménységek Nyílt Európa Játéka 06.18-21 Veszprém
Eredmények:
U13 csapat 3. Kiss Péter-Kukucska Martin (VSD Dunakeszi)
U15 egyéni 1. Zsigmond Simon
Az illusztris Veszprém One aréna adott otthont a tornának, ami nagyszerű helyszínnek bizonyult a négy nap folyamán.
Az U15-ös és U13-as korosztályban egyes, páros és csapat versenyszámot rendeztek fiúknak és lányoknak egyaránt. Egyesben összesen kilencvenkét induló lépett asztalhoz, a csapat küzdelmekben pedig huszonnyolc egység vett részt. A Ceglédi VSE-t három játékos képviselte, két versenyszámban is sikerült érmet szerezni az erős mezőnyben.
Az U13 "DC" csapatban nagyszerű játékkal jutottak elődöntőbe Petiék, ahol még a fiatalabb kínai párost is sikerült legyőzniük 3:0 arányban. Az U15-ben Zubor Péter sérülése miatt csak egyéniben indult Zsigmond Simon, aki nagyszerű játékkal az elődöntőben a legjobb angolt, majd a döntőbe debreceni riválisát is legyőzve lett tornagyőztes. Az összesített csapat pontversenyben az angol és a kínai csapat mögött harmadik helyen zárt a Ceglédi VSE csapata.