Felkészülési mérkőzésre érkezett szombaton Ceglédre az Újpest FC csapata. Az a klub, amelyben a ceglédi Zsengellér Gyula is játszott. És mivel az edzőmeccs pont a Múzeumok Éjszakájára esett, így össze is kötötték a két programot. A legendás futballistához kötődő relikviák is kikerültek a róla elnevezett sportcentrumba.