ENGLISH DEUTSCH
Ma 2020. szeptember 30. szerda, Jeromos napja van. - Holnap Malvin napja lesz.

ESEMÉNYNAPTÁR

Ke Sz Cs Sz Va
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30        

Aktuális programok

Mai mozi műsor

15:00 Patkós Irma terem
Mulan

Jegyfoglalás »

 
15:45 Huszárik Zoltán terem
Hab

Jegyfoglalás »

 
17:00 Patkós Irma terem
Tenet

Jegyfoglalás »

 
17:45 Huszárik Zoltán terem
Felkészülés meghatározatlan ideig tartó együttlétre

Jegyfoglalás »

 
19:45 Huszárik Zoltán terem
Bridget naplója

Jegyfoglalás »

 
20:00 Patkós Irma terem
Nagypapa hadművelet

Jegyfoglalás »

 
További előadások »

www.cegledkartya.hu

www.cegledkartya.hu

www.cegledfurdo.hu

www.cegleditermal.hu

www.varvag.hu

www.varvag.hu

www.cvf.hu

www.cvf.hu

www.ctv.hu

www.ctv.hu

cegledisportcentrum.hu

www.cegledisportcentrum.hu

www.okoviz.hu

www.okoviz.hu

www.cegledikultura.hu

cegledikultura.hu

Szennyvízszállítás

www.comboscsatornatisztitas.hu

2700 Cegléd, Ölyv u. 4.

Tel: 06 53/707-050

Mobil: 06 30/6353-018

Email:

combos@t-online.hu

combosbt01@flah-net.hu

Web:

comboscsatornatisztitas.hu

Közösségi Sportváros Vagyunk

Hír, program, komment

Egyéni és csapat bajnoki sikerek az asztaliteniszezőknél

2020.09.16. 14:46 Rovat: Sport
Asztalitenisz eredmények (2020.09.13.)
A jelen helyzetben kis létszámú résztvevővel zajlott le a a Közép-Magyarországi Régiós verseny. A gyerekek így is nagyszerű mérkőzéseket játszottak egymással. Telek Kristóf és Petrik Sebestyén játékán látszott a folyamatos fejlődés. Unghváry András nagyszerű játékkal megnyerte az újonc kategóriát és közel volt hogy serdülőben is döntőt játsszon.

 

« A képtár megtekintéséhez kattintson a kisképre!

 

Közép-Magyarországi Újonc és Serdülő Régiós Verseny Cegléd  09.12.
 
Eredmények.
 
U11  2.Telek Kristóf 3. Petrik Sebestyén
U13  1.Unghváry András 
U13  1.Csór Laura
U15  3.Unghváry András
U15  2.Csór Laura
 
Pest Megye I/ B-C  09.11.
 
Albertirsa ASE II. - Szuperinfó CVSE IV. 4:14
győztek:Csór Laura 4, Unghváry András 4,Virág György 1,Petrik András 1 valamint a Csór-Unghváry és Petrik- Virág párosok.
 
Pest Megye I/A  09.12
 
Dunharaszti MTK II. - Szuperinfó CVSE III.   7:11
Győztek:Fodor Árpád 4,Bánfi Balázs 4,Hoffer Gábor 1,Dervaderics Csaba 1 és a Fodor- Hoffer páros.
 
NB III.  09.13.
 
Gyáli ASE I.-Szuperinfó- CVSE II.  4:14
Győztek:Szalkai Attila 4,Gergye Zoltán 4,Tótin Kristóf 2,Török István 2 valamint a Szalkai-Tótin és a Gergye-Török páros
 
Gergye Zoltán
Értékelés: 5/1
Még nincsenek hozzászólások




Új hozzászólás:

Kérjük jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
KÖZÉRDEKŰ ADATOK E-Ügyintézés

Képtárak

Képtárak
CEGLÉD TELEPÜLÉSKÉPI ARCULATI KÉZIKÖNYV 2017 CEGLÉD MEGÚJUL

Házhoz menő szelektív
HULLADÉKGYŰJTÉS
SZÁLLÍTÁSI NAPTÁR

SZÁLLÍTÁSI NAPTÁR

KÖRNYEZETSZÉPÍTÉS

CEGLÉD VÁROS
2020. ÉVI
KÖRNYEZETSZÉPÍTÉSI
ÉS
KÖRNYEZETVÉDELMI
PROGRAMJA

Panoráma képek

  • PANORÁMAKÉPEK

Turistatérkép

Túristatérkép

Térségi Adattár

www.kossuthtoborzo.hu

www.kossuthtoborzo.hu

www.laskafesztival.hu

www.laskafesztival.hu

Pest Megyei Békéltető testület

Pest Megyei Békéltető testület

Projektek

www.cegledkozvilagitas.hu
Bölcsőde bővítés 2014
www.varkonyikompetencia.cegled.hu
www.csatorna.cegled.hu
A lap 0.164 másodperc alatt készült el. | Copyright 2020 Ceglédinfo, design by © Ceglédinfo | ÍRJON NEKÜNK! | IMPRESSZUM
A látogatók száma 2015.05.04-től: 14592022 | Ebben a hónapban: 263842 | Ma: 4119 | jelenleg: 4 | Statisztika