SPORT

Szombaton újra hazai pályán a felnőtt Cápák »

2020.09.25. 14:44 Lejár 2020.10.09. 23:59 [9905]
Szombaton újra hazai pályán a felnőtt Cápák

Szombaton az ideiglenes hazai pályáján Abonyban, a Varga István Városi Sportcsarnokban játszik a Ceglédi Kék Cápák felnőtt csapata. A mérkőzés ezúttal is nyilvános, ráadásul belépőjegyet sem szükséges váltani. A 13:30 -kor kezdődő NB II-es felnőtt női kézilabda bajnoki meccsen a Csepel DSE-t fogadja a Ceglédi Kék Cápák csapata.

4 Cápa győzelem 4 korosztály 5 mérkőzésén »

2020.09.22. 09:56 Lejár 2020.10.06. 23:59 [9889]
4 Cápa győzelem 4 korosztály 5 mérkőzésén

Az elmúlt hétvégén a Ceglédi Kék Cápák négy korosztálya játszott öt bajnoki mérkőzést, melyből négyszer is győztesen hagyták el a pályát a Cápák.

Ceglédi bajnoki címek a birkózó OB-n »

2020.09.21. 10:51 Lejár 2020.10.05. 23:59 [9884]
Ceglédi bajnoki címek a birkózó OB-n

Az év legfontosabb felnőtt hazai versenyét rendezték meg szigorú óvintézkedések mellett szombaton a Kozma István Magyar Birkózó Akadémián.

Ceglédi sikerek az atlétika újonc és serdülő OB-n »

2020.09.21. 10:28 Lejár 2020.10.05. 23:59 [9883]
Ceglédi sikerek az atlétika újonc és serdülő OB-n

Keszthelyi Ferenc a szakosztály vezetője számolt be a hétvégi eredményekről.

Lőrincz Tamás nyert az országos bajnokságon »

2020.09.21. 10:10 Lejár 2020.10.05. 23:59 [9882]
Lőrincz Tamás nyert az országos bajnokságon

A hétvégén Csepelen került megrendezésre a birkózók országos bajnoksága, ahol a Lőrincz testvérek közül csak Tamás indult, Viktor sérülés miatt kihagyta a versenyt.

A párosokon nem múlott a győzelem »

2020.09.21. 09:52 Lejár 2020.10.05. 23:59 [9880]
A párosokon nem múlott a győzelem
Jól kezdtünk hiszen mindkét párost nyertük. Sajnos az egyéni meccsek során futottunk az eredmény után az esélyesebb ellenféllel szemben. Két mérkőzés  kulcsfontosságú volt ahol utolérhettük volna őket. Gergye Zoltán- Lei Balázs illetve Zakar Kristóf- Palatinusz Martin csata ami mindkettő 3:2 lett oda. Ha csak az egyik megvan a döntetlen az eredmény, a feljutással kacérkodó Soltvadkert ellen.

Győztes rajt a MOL Magyar Kupában »

2020.09.20. 16:48 Lejár 2020.10.04. 23:59 [9878]
Győztes rajt a MOL Magyar Kupában

Győzelemmel kezdtek a ceglédi labdarúgók a MOL Magyar Kupában. A cegledfoci.hu beszámolója a mérkőzésről.

Vasárnap hazai pályán a Cápák »

2020.09.19. 13:28 Lejár 2020.10.03. 23:59 [9873]
Vasárnap hazai pályán a Cápák

Vasárnap az ideiglenes hazai pályáján Abonyban, a Varga István Városi Sportcsarnokban játszik egy-egy bajnoki mérkőzést a Ceglédi Kék Cápák serdülő, ifi és felnőtt csapata. A szurkolók és a hozzátartozók örömére a mérkőzések nyilvánosak, ráadásul belépőjegyet sem szükséges váltani. Mindhárom Cápa csapat ellenfele a Rákosmenti KSK lesz. 14:00 órakor a serdülők, 16:00 órakor a felnőttek, 18:00 órakor pedig az ifisták lépnek pályára.

Fit Kid eredmények »

2020.09.17. 16:27 Lejár 2020.10.01. 23:59 [9871]
Fit Kid eredmények

Már nagyon vártuk azt a napot amikor újra a versenyzésé lehet a főszerep, annak ellenére hogy az elmúlt időszak, a karatén, a nehezített edzés körülmények ,eddig ismeretlen felkészülés elé állítottak bennünket. A megszokottnál jóval nagyobb elővigyázatossággal, a járványügyi követelményeknek megfelelve, nézők nélkül, “maszkok mögött" zajlott le az esemény, de mi így is nagyon örültünk hogy végre egy versenyen melegíthetünk, izgulhatunk, szurkolhatunk és szőnyegre léphetünk eredménytől függetlenül. 2020 első országos versenyére Szolnokon került sor, szeptember 2. hétvégéjén.

Vereség a Telekom Veszprém otthonában »

2020.09.16. 15:08 Lejár 2020.09.30. 23:59 [9863]
Vereség a Telekom Veszprém otthonában

Nagy lendülettel indult a hazai alakulat, hat perc játék után már 4-1-re vezettek. Az első félidőben is végig vezetett a Veszprém, a 23. percben már 9 gól volt a különbség (14-5).