ENGLISH DEUTSCH
Ma 2020. február 28. péntek, Elemér napja van. - Holnap napja lesz.

ESEMÉNYNAPTÁR

Ke Sz Cs Sz Va
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

Mai mozi műsor

15:45 Huszárik Zoltán terem
10 nap anyu nélkül

Jegyfoglalás »

 
16:00 Patkós Irma terem
Sonic, a sündisznó

Jegyfoglalás »

 
17:45 Huszárik Zoltán terem
A hegyek szigete

Jegyfoglalás »

 
18:00 Patkós Irma terem
A vadon hívó szava

Jegyfoglalás »

 
19:30 Huszárik Zoltán terem
Zárójelentés

Jegyfoglalás »

 
20:00 Patkós Irma terem
A láthatatlan ember

Jegyfoglalás »

 
További előadások »

www.cegledkartya.hu

www.cegledkartya.hu

www.cegledfurdo.hu

www.cegleditermal.hu

www.varvag.hu

www.varvag.hu

www.cvf.hu

www.cvf.hu

www.ctv.hu

www.ctv.hu

cegledisportcentrum.hu

www.cegledisportcentrum.hu

www.okoviz.hu

www.okoviz.hu

www.cegledikultura.hu

cegledikultura.hu

Szennyvízszállítás

www.comboscsatornatisztitas.hu

2700 Cegléd, Ölyv u. 4.

Tel: 06 53/707-050

Mobil: 06 30/6353-018

Email:

combos@t-online.hu

combosbt01@flah-net.hu

Web:

comboscsatornatisztitas.hu

Hír, program, komment

Ceglédi sikerek a megyei Tollaslabda Diákolimpián

2020.02.10. 10:42 Rovat: Sport
Ceglédi sikerek a megyei Tollaslabda Diákolimpián

26 ceglédi tanuló vett részt az Érden megrendezésre kerülő Tollaslabda Diákolimpián, ahol négy első, egy második, két harmadik és egy ötödik helyezést értek el.

 

Az "A" toll labda kategóriás versenyzők egyből bejutottak az országos döntőbe, ami Balatonbogláron kerül megrendezésre március 28-29-én. A "B", azaz műanyag labda kategóriában indulók még február 22-én Cegléden a Tollaslabda csarnokban csapnak össze Heves és Nógrád megye legjobbjaival az országos döntőbe jutásért. 

 

8 ceglédi jutott tovább a megyei versenyből az országos döntőbe!

 

1.korcsoport: Chorendzsák Nóra 1. hely, B kategória

2. korcsoport: Mészáros Enikő 1. hely, A kategória

2. korcsoport: Szatmári Tamás 3. hely, B kategória

2. korcsoport: Varga Bonca 5. hely, B kategória

3. korcsoport: Tóth Kinga 1. hely, A kategória

4. korcsoport: Fehér Gergő 3. hely, B kategória

5. korcsoport: Kovács Kristóf 2. hely, B kategória

6. korcsoport: Juhász Petra 1. hely, B kategória

Értékelés: 5/3
Még nincsenek hozzászólások




Új hozzászólás:

Kérjük jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
KÖZÉRDEKŰ ADATOK E-Ügyintézés

Képtárak

Képtárak
CEGLÉD TELEPÜLÉSKÉPI ARCULATI KÉZIKÖNYV 2017 CEGLÉD MEGÚJUL

Házhoz menő szelektív
HULLADÉKGYŰJTÉS
SZÁLLÍTÁSI NAPTÁR

SZÁLLÍTÁSI NAPTÁR

KÖRNYEZETSZÉPÍTÉS

CEGLÉD VÁROS
2019. ÉVI
KÖRNYEZETSZÉPÍTÉSI
ÉS
KÖRNYEZETVÉDELMI
PROGRAMJA

Panoráma képek

  • PANORÁMAKÉPEK

Turistatérkép

Túristatérkép

Térségi Adattár

www.kossuthtoborzo.hu

www.kossuthtoborzo.hu

www.laskafesztival.hu

www.laskafesztival.hu

Pest Megyei Békéltető testület

Pest Megyei Békéltető testület

Projektek

www.cegledkozvilagitas.hu
Bölcsőde bővítés 2014
www.varkonyikompetencia.cegled.hu
www.csatorna.cegled.hu
A lap 0.139 másodperc alatt készült el. | Copyright 2020 Ceglédinfo, design by © Ceglédinfo | ÍRJON NEKÜNK! | IMPRESSZUM
A látogatók száma 2015.05.04-től: 12666050 | Ebben a hónapban: 254705 | Ma: 3500 | jelenleg: 4 | Statisztika