ENGLISH DEUTSCH
Ma 2020. április 6. hétfő, Vilmos, Bíborka napja van. - Holnap Herman napja lesz.

www.cegledkartya.hu

www.cegledkartya.hu

www.cegledfurdo.hu

www.cegleditermal.hu

www.varvag.hu

www.varvag.hu

www.cvf.hu

www.cvf.hu

www.ctv.hu

www.ctv.hu

cegledisportcentrum.hu

www.cegledisportcentrum.hu

www.okoviz.hu

www.okoviz.hu

www.cegledikultura.hu

cegledikultura.hu

Szennyvízszállítás

www.comboscsatornatisztitas.hu

2700 Cegléd, Ölyv u. 4.

Tel: 06 53/707-050

Mobil: 06 30/6353-018

Email:

combos@t-online.hu

combosbt01@flah-net.hu

Web:

comboscsatornatisztitas.hu

Hír, program, komment

Az RHDSE nyerte a Magyar Kupát Cegléden

2020.01.19. 15:32 Rovat: Sport
Fotó: judoinfo.hu

Szombaton az Ungvári Miklós Ceglédi Judo Központ adott otthont az összevont felnőtt és junior Magyar Kupa küzdelmeinek. Az év első hazai országos versenyén harmincnyolc klub száztíz judósa lépett tatamira.

Az éremtáblázatra huszonhét egyesület tudott felkerülni, az aranyérmeken kilenc egyesület osztozott. A Magyar Kupát a Rákosvidéke Hajtós DSE csapata hódította el, Hajtós Bertalan tanítványai négy arany-, egy ezüst- és egy bronzéremmel szerezték meg az első helyet, megelőzve a képzeletbeli dobogón a házigazda Ceglédi VSE (3, 0, 1) és a BHSE (1, 2, 0) együttesét.

 

Felnőtt és junior Magyar Kupa, Cegléd

 

FÉRFIAK

55 KG (5 induló)
1. Gábor Áron (Judo SZK)
2. Farkas Zsombor (Rákosvidéke Hajtós DSE)
3. Pusztai Botond (Debreceni SC-SI)
4. Schneider Barnabás (Kaposvári Use)
5. Györki Dániel (Hato Judo)

60 KG (9 induló)
1. Feczkó Csanád (Rákosvidéke Hajtós DSE)
2. Andrási Márton (Mogyi-Bajai JC)
3. Farkas Bence (Rákosvidéke Hajtós DSE)
3. Hegedűs Levente (Ceglédi VSE)
5. Kőszegi Levente (Pécsi VSK)
5. Marosi Bálint (Óbudai JC)
7. Róka Ádám (Győri AC)
7. Galgand Hunor (Budafoki KSE)

66 KG (11 induló)
1. Szegedi Dániel (Ceglédi VSE)
2. Milánik Tamás (Debreceni SC-SI)
3. Andrási Gellért (Mogyi-Bajai JC)
3. Szlávik Gergő (Hato Judo)
5. Gómann Renátó (Óbudai JC)
5. Patyi Ákos Levente (Orosházi JSE)
7. Naji Dávid (Kaposvári JK)
7. Hermann Benedek (Győri AC)

73 KG (16 induló)
1. Ócsai Sándor (Ceglédi VSE)
2. Takács Márton (BHSE)
3. Szecsei Viktor (Szegedi Judo SE)
3. Kozma Ákos (Kaposvári JK)
5. Ürögdi Dominik (Ceglédi VSE)
5. Tóth Botond (Szegedi Judo SE)
7. Kárpáti Dávid (MTK Budapest)
7. Kittler Rudolf Kevin (MTK Budapest)

81 KG (5 induló)
1. Nerpel Gergely (Rákosvidéke Hajtós DSE)
2. Gunics Endre (Domaszék)
3. Jánik Viktor (Ippon Judo Tatabánya)
4. Papp Bálint (Debreceni SC-SI)
5. Kovács Bence (Budaörsi SC)

90 KG (14 induló)
1. Nerpel Richárd (Rákosvidéke Hajtós DSE)
2. Hegedűs Bence Levente (BHSE)
3. Tompa Péter Gergő (Szatymaz)
3. Pryma Attila (Széchenyi Egyetem SE)
5. Beviz Barnabás (BHSE)
5. Alacsony Bátor Levente (MTK Budapest)
7. Veres Marcell (Atomerőmű SE)
7. Kenderesi Péter (Pécsi VSK)

100 KG (10 induló)
1. Kersics Dávid (Pécsi VSK)
2. Waczulik Richárd (UTE)
3. Kochán József (Kőrös Judo SE)
3. Kordély Péter (Kaposvári JK)
5. Kosztolánczy György (BHSE)
5. Tóth Csaba (BHSE)
7. Hajdu Balázs (BHSE)
7. Balázs Márton (Judo SZK)

+100 KG (8 induló)
1. Árvai Péter (Ceglédi VSE)
2. Péntek Zoltán (Bushido JC)
3. Kerstner Róbert (Veresegyházi KSE)
3. Varga Donát (KSI SE)
5. Németh Alex (Samurai JC)
5. Németh Zsolt (Széchenyi Egyetem SE)
7. Goller Tamás (Erdőkertes)
7. Deák Attila (Bushido JC)

NŐK

44 KG (1 induló)
1. Gönczi Dorina (Debreceni SC-SI)

48 KG (5 induló)
1. Beringer Fatime (Vasas Judo)
2. Kis Noémi (KDJSE)
3. Böngyik Anna (Pécsi VSK)
4. Horváth Luca (Kőrös Judo SE)
5. Kovács Nóra (Kőrös Judo SE)

52 KG (8 induló)
1. Harmath Eszter (UTE)
2. Perger Ivett (Mogyi-Bajai JC)
3. Wladimir Danica (Debreceni SC-SI)
3. Gyertyás Róza (Koroncói Tutti JK)
5. Paár Viktória Margit (Óbudai JC)
5. Gönczi Mirtill (Debreceni SC-SI)
7. Almási Dominika (Samurai JC)
7. Vörös Seron (Pápai Judo Akadémia)

57 KG (6 induló)
1. Kovács Kitti (BHSE)
2. Varga Brigitta Tímea (KSI SE)
3. Szász Hanna (Siklós SE)
3. Hajdú Eszter (Kőrös Judo SE)
5. Ábrahám Titanilla (BHSE)
5. Boris Kata (Szatymaz)

63 KG (5 induló)
1. Siroki Ibolya (Budaörsi SC)
2. Szász Klára (Hato Judo)
3. Kovács Viktória (UTE)
4. Balogh Daniella (Mogyi-Bajai JC)
5. Kenyeres Anna (Pécsi VSK)

70 KG (3 induló)
1. Szilli Nóra (Győri AC)
2. Czerlau Jennifer Stephanie (Miskolci VSC)
3. Ferenczi Fruzsina (Szolnoki Sportcentrum-Sportiskola)

78 KG (4 induló)
1. Gergácz Enikő (Rákosvidéke Hajtós DSE)
2. Farkas Szilvia (Győri AC)
3. Fenyvesi Csilla (KDJSE)
4. Papp Eszter (Pécsi VSK)

 

Forrás: judoinfo.hu

Értékelés: 5/1
Még nincsenek hozzászólások




Új hozzászólás:

Kérjük jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
KÖZÉRDEKŰ ADATOK E-Ügyintézés

Képtárak

Képtárak
CEGLÉD TELEPÜLÉSKÉPI ARCULATI KÉZIKÖNYV 2017 CEGLÉD MEGÚJUL

Házhoz menő szelektív
HULLADÉKGYŰJTÉS
SZÁLLÍTÁSI NAPTÁR

SZÁLLÍTÁSI NAPTÁR

KÖRNYEZETSZÉPÍTÉS

CEGLÉD VÁROS
2019. ÉVI
KÖRNYEZETSZÉPÍTÉSI
ÉS
KÖRNYEZETVÉDELMI
PROGRAMJA

Panoráma képek

  • PANORÁMAKÉPEK

Turistatérkép

Túristatérkép

Térségi Adattár

www.kossuthtoborzo.hu

www.kossuthtoborzo.hu

www.laskafesztival.hu

www.laskafesztival.hu

Pest Megyei Békéltető testület

Pest Megyei Békéltető testület

Projektek

www.cegledkozvilagitas.hu
Bölcsőde bővítés 2014
www.varkonyikompetencia.cegled.hu
www.csatorna.cegled.hu
A lap 0.235 másodperc alatt készült el. | Copyright 2020 Ceglédinfo, design by © Ceglédinfo | ÍRJON NEKÜNK! | IMPRESSZUM
A látogatók száma 2015.05.04-től: 13098599 | Ebben a hónapban: 50715 | Ma: 2822 | jelenleg: 1 | Statisztika