Hír, program, komment

Győzelem az Eger ellen

2021.04.22. 08:12 Rovat: Sport
CEGLÉDI KKSE-SBS-EGER 27-20 (2021.04.21.)

Sikerült a pontszerzés, győztünk az Eger ellen. Fontos volt a győzelem a bennmaradás érdekében. Az első gólt a Cegléd csapatából Juhász szerezte, majd megugrottak 3 góllal a hazaiak. A vendégek próbáltak felzárkózni, a 9. percben 5:4 volt az állás. A Cegléd játékosai kiválóan játszottak és az első félidő végére már 9 gól volt a különbség.

« A képtár megtekintéséhez kattintson a kisképre!

A második félidő elején próbált feljönni az Eger, de eredményesen dobáltak a hazai játékosok is, így nem tudtak nagyot lefaragni a különbségből. 7 gólos különbség alakult ki a végére, nyert a Cegléd. Következő ellenfelünk az Orosháza lesz, ahol szintén igyekszünk pontokkal hazatérni.

CEGLÉDI KKSE-SBS-EGER 27-20 (17-8)

Abony, zárt kapuk mögött. V: Hargitai G., Markó G.

CEGLÉD:
 KRÁNITZ - Gyene 2, NÉMETH B. 2, SPEKHARDT 5, Mazák 1, Juhász K. 2, SZEPESI I. 7
Csere:
 Tamási (kapus), Hnidák 1, Pásztor Á. 2, Kiss R. 1, Zakics, Kállai 2, Vranac 2, Teleki
Edző: Nagy Károly

EGER: Balogh T. - Lezák 4 (2), Rédei, TÓTH R. 5 (2), Machác 1, Bernatonis 1, Száva
Csere: Moscoso (kapus), Kiss G., Schmid 1, Holdosi 2, Tóvizi 1, Kovács M., Szepesi N. 1, Szuharev 4, Mándy
Edző: Tóth Edmond

Az eredmény alakulása. 6. perc: 4-2. 12. p.: 7-4. 18. p.: 11-6. 24. p.: 12-7. 36. p.: 18-10. 42. p.: 20-12. 48. p.: 23-13. 54. p.: 25-15
Kiállítások: 8, ill. 4 perc
Hétméteresek: 1/0, ill. 5/4

MESTERMÉRLEG

Nagy Károly: - Tudtuk, mi a tétje ennek a mérkőzésnek. Jó szellemiséggel szálltunk bele a meccsbe, szerencsénk is volt. Minden összecsapáson az életünkért küzdünk, megyünk tovább előre.

Tóth Edmond: - Nem tudtuk felvenni azt a sebességet, amin a Cegléd játszott - a játék minden elemében fölénk nőtt. Így kell harcolni egy olyan csapatnak, amely az életéért küzd. Ki lehet kapni, de nem ilyen játékkal.

Új hozzászólás:

Kérjük jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!