Közösségi Sportváros Vagyunk

Hír, program, komment

Labdarúgás: négygólos vereség Gyirmót ellen

2017.09.24. 19:16 Rovat: Sport

A labdarúgó NB II 10. fordulójában vasárnap Albertirsán már az első félidőben eldőlt a három pont sorsa, aminek a hazai szurkolók természetesen nem örültek. Ceglédi VSE - Gyirmót 0-4.

CEGLÉDI VSE-GYIRMÓT FC GYŐR 0-4 (0-3)

Albertirsa, 500 néző. Vezette: Csonka Bence

CEGLÉD: Mursits - Valkovszki, Nánási, Preklet, Törtei - Damásdi, Asztalos (Peszmeg, 57.), Albert I., G. Bíró, Peres (Nyilas, 75.) - Farkas J. (Szilágyi P., 59.). Vezetőedző: Klausz László

GYIRMÓT: Sebők - Achim, Lengyel D., Lázár P., Présinger - Kiss M., Nagy P. (Varga P., 71.), Szőcs (Paku, 82.) - Kőris (Stieber A., 73.), Jano, Szalánszki. Vezetőedző: Molnár László

Gólszerző: Kőris (0-1) a 9., Nagy P. (0-2) a 42., Szalánszki (0-3) a 44., Jano (0-4) az 50. percben

MESTERMÉRLEG
Klausz László: - Volt előjele a súlyos vereségnek, mert az egész hét folyamán fásultnak éreztem a társaságot. Nem mondom, hogy alárendelt szerepet játszottunk, a négy-null nem tükrözi a mérkőzés képét, de a Gyirmót jobb csapat.

Molnár László: - Nem volt könnyű a mérkőzésre felkészülni a hétközi Magyar Kupa-meccs után, de az eredmény azt mutatja, jól sikerült. Végig kontroll alatt tartottuk a találkozót, szép gólokat rúgtunk, így elégedett vagyok a csapattal.

Kőházi Ádám tudósítása:
Úgy kezdtük a mérkőzést, ahogy azt hazai pályán kell, egyből törtünk a vendégcsapat kapuja felé, de helyzet sajnos nem alakult ki, az utolsó passzokba hiba csúszott. A 7. Percben Albert passza után előzte meg a kapus Damásdit, majd Asztalos lőtt a kapu közepe felé, amit könnyen védett a vendég hálóőr. Egy perccel később a Gyirmót első helyzetéből betalált egy életerős lövés vágódott be a léc alá.

A bekapott gól után is mentünk előre, Damásdi három perccel később 13 méterről egyenlíthetett volna, de fölé rúgta a nagy lehetőséget. A 19 percben Mursits ütött ki egy távoli lövést. Majd egymás után öt lehetőségünk volt, amikor vagy fölé, mellé rúgtuk a labdát, vagy egy beadásról maradtunk éppen le. Nem úgy, mint a vendégek, akik a 41. percben egy jobb oldali beadás után a kapuba lőtt labdával már 2:0-ra vezettek. Nem sokkal később egy újabb távoli, védhetetlen lövés zúdult a jobb felső sarokba, Mursitsnak esélye sem volt.

A félidő után egyből egy pontrúgást követően a kapuba került a labda, így már négy gólós hátrányban voltunk.

A negyedi bekapott gól után is megpróbált a csapat legalább szépíteni, de nem sikerült a támadásokat jól befejezni, így négy gólos vereséget szenvedtünk hazai pályán a Gyirmót FC Győrtől.

Jövő héten következik a békéscsabai idegenbeli mérkőzés, ami szintén nem ígérkezik könnyűnek, de a csapat ismét mindent meg fog tenni a pontszerzés érdekében

Értékelés: 2.33/6
Még nincsenek hozzászólások

Új hozzászólás:

Kérjük jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!