Hír, program, komment

Kosárlabda: győzött a CEKK, harmadik meccs dönt a négy közé jutásról!

2017.04.10. 20:36 Rovat: Sport
Most is minden labdáért meg kellett küzdeni. A peacpecs.hu korábbi felvétele

A Pécs győzni jött Ceglédre, hogy a két nyertes meccsig tartó párharcot rövidre zárja. A CEKK-nek persze volt ehhez egy-két szava -  és szerencséje elég sok kosara -, hogy a Magyar Kupa-ezüst miatt szép emlékű pécsi csarnokba utazhasson eldönteni a legjobb négy közé jutást. Apropó, utazás: aki teheti kísérje el a lányokat, megérdemlik.

További képek ITT »

Női kosárlabda NB I, negyeddöntő, 2. mérkőzés:

VBW CEKK Cegléd - PEAC Pécs 66-56 (15-16, 15-10, 15-14, 21-16)

Cegléd, 750 néző. V: Cziffra Cs., Minár L., Fodor A.

CEGLÉD: MEDGYESSY 14/9, KATONA 17/3, Serbán 2, NAGY-BUJDOSÓ 12/3, SKORIC 15/3, , Csere: Maksimovic 6, Ruttner, Kányási, Vezetőedző: Cziczás László

PÉCS: MANDIC 15/3, KUSTER 11, Raksányi 9, Juhász 8, Siksniute 9, Csere: Zele 2, Szűcs, Licskai 2, Vezetőedző: Borisz Maljkovics

Az eredmény alakulása. 3.p.: 4-2, 7.p.: 5-8, 13.p.: 17-18, 16.p.: 24-20, 19.p.: 26-26, 24.p.: 33-30, 27.p.: 35-38, 29.p.: 43-38, 36.p.: 55-51

Így nyilatkoztak a főszereplők a cegledisport.hu-n:

Cziczás László: - A dráma folytatódik. Kérem Cegléd sportszerető lakóit, aki tud, szerdán induljon útra Pécsre!

Borisz Majlkovics: - Gratulálok a Ceglédnek. Szerdán újra játszunk Pécsett, ott meglátjuk…

Katona Szidónia, a mezőny legeredményesebb játékosa: - Hatalmas meccs volt, nagyon készültünk rá. Tudni kell, hogy a Pécs egy nagyon jó csapat és ez a mérkőzés szerintem arról szólt, hogy ki tudja még mozgósítani a rájátszásban a maradék energiáit. Ez most nekünk sikerült jobban, remélem, hogy szerdán is így lesz.

A rájátszás első köre a legjobb négy közé jutásról dönt, a párharc az egyik fél két győzeleméig tart. Az állás: 1-1. A mindent eldöntő harmadik mérkőzést szerdán vívják a csapatok Pécsett.

PEAC Pécs - VBW CEKK Cegléd

2017. április 12. szerda, Pécs.

Kezdés: 16:30

A többi párosításban: a Szekszárd és a Sopron egyaránt kettős győzelemmel jutott a négy közé, a Győr-DVTK párharcban szintén a harmadik, szerdai mérkőzés dönt Győrben.

Értékelés: 5/3
Még nincsenek hozzászólások

Új hozzászólás:

Kérjük jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!