Közösségi Sportváros Vagyunk

Hír, program, komment

Nem bírt a Győrrel a CEKK

2019.12.03. 19:27 Rovat: Sport

A női kosárlabda NB I vasárnapi mérkőzésén a Győrt fogadta a VBW CEKK Cegléd a Gál József Sportcsarnokban. A CEKK hiába nyerte meg a második játékrész negyedeit, nem tudta ledolgozni a Győr 16 pontos félidei előnyét. A Nemzeti Sport tudósítása.

VBW CEKK CEGLÉD-UNI GYŐR MÉLY-ÚT 72-80 (17-23, 10-20, 26-20, 19-17)

Cegléd, 300 néző. V: Földházi, Tőzsér, Szilágyi

CEGLÉD: Swanier 1, Gorjanácz 13/6, Szirony, BREZINOVÁ 17/12, Higgins 14. Csere: Stankiewicz 12/6, Kobolák, BÖRÖNDY D. 13/3, Révész L. 2, Király. Edző: Gabriel Carrasco

GYŐR: YGUERAVIDE 19/6, Raksányi 11/9, DOMBAI 17/9, HRUSCÁKOVÁ 16/6, Barnai. Csere: DeVaughn 9, Czank 5/3, Varga Zs., Papp K. 3/3, Dúl P., Mansaré. Edző: Milos Pavlovics

Az eredmény alakulása. 3. p.: 4-3. 5. p.: 4-12. 8. p.: 15-21. 12. p.: 20-28. 17. p.: 20-37. 20. p.: 27-43. 24. p.: 31-50. 27. p.: 44-54. 30. p.: 53-65. 34. p: 61-68

MESTERMÉRLEG

Gabriel Carrasco: - Huszonegy eladott labdával nem lehet meccset nyerni, hiszen ez mind lehetőség az ellenfélnek a pontszerzésre. Szerencsére a védekezésünk a második félidőben már jó volt, így szorosabbá tudtuk tenni a végét, de a sok korábbi hibát már nem tudtuk kijavítani.

Milos Pavlovics: - Folyamatosan tudtuk azt játszani, amit elterveztünk. Számítottunk rá, hogy a Cegléd a nagyszünet után mindent egy lapra feltéve rohamoz, de próbáltunk higgadtak maradni. Sok esetben hagytuk, hogy tiszta dobóhelyzetbe kerüljenek a hazaiak, de nem kapkodtunk, így végig előnyben játszva nyertük meg a meccset.

pézsé

Fotó: Kisfaludi István

Értékelés: 0/0
Még nincsenek hozzászólások

Új hozzászólás:

Kérjük jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!