Hír, program, komment

CEKK győzelem a Vasas ellen

2021.10.25. 11:50 Rovat: Sport
VBW CEKK Cegléd-Vasas Akadémia 57-53 (2021.10.24.)

Újabb győzelmével a CEKK a tabella 6. helyén foglal helyet. A nemzetisport.hu beszámolója.

(Fotó: Kisfaludi István)

« A képtár megtekintéséhez kattintson a kisképre!

VBW CEKK Cegléd-Vasas Akadémia 57-53 (18-16, 12-14, 11-8, 16-15)

CEGLÉD: Katona Sz. 2, Szabó Fanni 3/3, Szirony 4/3, MANIS 20/6, Szerelem-Kobolák 4. Csere: Rakita, HOLESINSKÁ 10/6, Szabó D. 5/3, Szabó Flóra 3, BAUGH 6. Edző: Hegedűs Péter

VASAS: PAPP K. 12/3, TÓTH O. 14, Budácsik 8, Bach 1, MADÁR E. 12/6. Csere: Heljic, Szmailbegovics 4, Dúl T., Pusztai, Szerencsés, Salamon 2. Edző: Milos Pavlovics

Albertirsa, 100 néző. V: Praksch, Sörlei, Rózsavölgyi. Az eredmény alakulása. 3. perc: 2-6. 6. p.: 7-14. 9. p.: 13-16. 13. p.: 20-22. 18. p.: 22-22. 20. p.: 30-30. 24. p.: 38-34. 27. p.:41-38. 32. p.: 47-39. 35. p.: 47-45. 38. p.: 53-58. Kipontozódott: Madár E. (39. p.)

MESTERMÉRLEG

Hegedűs Péter: - Ebben a fordulóban a győztes edzők közül talán én vagyok a legszomorúbb. A negyedik negyedben sajnos szinte minden hibát elkövettünk, hogy elveszítsük a mérkőzést. Eladtuk a labdákat, sportszerűtlen hibát ütöttünk be, nem tudtuk elvégezni a bedobást... Persze hibák mindig vannak és lesznek is, a lányok szépen dolgoznak, megyünk tovább.

Milos Pavlovics: - Nagy energiákat vittünk ki a pályára, de ha meg akarjuk nyerni az ilyen mérkőzéseket, meg kell értenünk, hogy ehhez mindnyájunknak készen kell állni. Sajnos most sem mondhatom el minden játékosról, hogy készen állt erre a meccsre. Főleg támadásban voltak gondok, nagyon sok sima lehetőséget hagytunk ki. A védekezésünkről és a harcosságról nem tudnék rosszat mondani. Fiatal csapatunk sajnos többször rosszul reagált a történésekre, és amikor igazán kellett volna, akkor nem tudtunk eredményesek lenni.

Új hozzászólás:

Kérjük jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!