Közösségi Sportváros Vagyunk

Hír, program, komment

Asztalitenisz eredmények a hétvégéről

2020.03.09. 11:29 Rovat: Sport

A hétvégén a Ceglédi VSE asztaliteniszezői a MOATSZ Kupa Országos Serdülő Egyéni Asztalitenisz  Versenyen, illetve az Extra Ligában szerepeltek.

MOATSZ Kupa Országos Serdülő Egyéni Asztalitenisz  Verseny 03.07.

Eredmények:

leány egyéni

legjobb 32 közé jutott Ungureán Dorka U13

fiú egyéni

legjobb 16 közé került Tótin Kristóf U15

Ungureán Dorka a selejtező során minden meccsét nyerve jutott fel a főtáblára. Ott ugyan az első játszmát megnyerte, utána viszont esélyesebb ellenfele fordítani tudott és nyert 3:1 arányban.

Tótin Kristóf a főtáblán várta szolnoki ellenfelét, akivel tavaly ugyanezen a versenyen már találkozott és akkor vereséget szenvedett. Most magabiztos jó játékkal sikerült 3:0-ra visszavágni. A következő ellenfél a 2. kiemelt volt, aki ellen az első játszmában 10:3-ról feljött 10:9-re, de az ellenfél időt kért és rendezte sorait.

Extra Liga  03.08.

Floratom-Szeged AC - Szuperinfó-CVSE 5:2

Győztek: Marsi Márton 1, Dr. Varga Csaba 1

Az őszi hazai mérkőzésen 4:3 arányban kaptunk ki, ami fordítva is lehetett volna, így bízhattunk idegenben is egy jó szereplésben. Nagyon jól indult a mérkőzés hiszen 2:0-ra vezettünk párosban az első két játszma után. Ezután viszont belejött az ellenfél és végül 2:3-ra módosult az eredmény a javukra. Az egyéni során a papírforma teljesült a harmadik embert megtudtuk verni, viszont csak játszmákat sikerült csípni az esélyesebb ellenfél játékosaival szemben.

-Gergye Zoltán-

Értékelés: 0/0
Még nincsenek hozzászólások

Új hozzászólás:

Kérjük jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!