ENGLISH DEUTSCH
Ma 2019. december 13. péntek, Luca napja van. - Holnap Szilárda napja lesz.

ESEMÉNYNAPTÁR

Ke Sz Cs Sz Va
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Mai mozi műsor

15:45 Huszárik Zoltán terem
A művészet templomai: Ermitázs

Jegyfoglalás »

 
16:00 Patkós Irma terem
Sarkvidéki akció

Jegyfoglalás »

 
17:45 Huszárik Zoltán terem
Charlie angyalai

Jegyfoglalás »

 
18:00 Patkós Irma terem
Családból is megárt a sok

Jegyfoglalás »

 
19:45 Huszárik Zoltán terem
Seveled

Jegyfoglalás »

 
20:00 Patkós Irma terem
Jumanji - A következő szint

Jegyfoglalás »

 
További előadások »

www.cegledkartya.hu

www.cegledkartya.hu

www.cegledfurdo.hu

www.cegleditermal.hu

www.varvag.hu

www.varvag.hu

www.cvf.hu

www.cvf.hu

www.ctv.hu

www.ctv.hu

cegledisportcentrum.hu

www.cegledisportcentrum.hu

www.okoviz.hu

www.okoviz.hu

www.cegledikultura.hu

cegledikultura.hu

Szennyvízszállítás

www.comboscsatornatisztitas.hu

2700 Cegléd, Ölyv u. 4.

Tel: 06 53/707-050

Mobil: 06 30/6353-018

Email:

combos@t-online.hu

combosbt01@flah-net.hu

Web:

comboscsatornatisztitas.hu

Hír, program, komment

Asztalitenisz eredmények

2019.11.19. 18:20 Rovat: Sport
Asztalitenisz eredmények (2019.11.14.)
Cegléd adott otthont a körzeti asztalitenisz diákolimpiának ahol a házigazda mellett Albertirsa,Csemő,Ceglédbercel valamint Dabas általános és középiskolás diákjai mérték össze tudásukat egyéniben és csapatban.Két kategória A-igazolt,B-nem igazolt illetve négy korosztály I-II :1-4.,III.-IV :5-8 és V.-VI 9-12 osztályos tanulók csaphattak össze.Remek ceglédi sikerek születtek melynek eredményeként 6 an is képviselhetik iskolájukat a Pest megyei döntőben december 1-én Taksonyban.

 

« A képtár megtekintéséhez kattintson a kisképre!

 

Körzeti Asztalitenisz Diákolimpia, Cegléd CVSE sportcsarnok 11.14.

 
Eredmények:
 
I-II.Korcsoport A kat(fiú):
 
1.Telek Kristóf (Táncsics Mihály Ált.IskCegléd.)
2.Petrik Sebestyén (Táncsics Mihály Ált.Isk.Cegléd)
                      B kat:
1.Fekete Viktor (Várkonyi István Ált.Isk.Cegléd)
2.Nagy Olivér (Várkonyi István Ált Isk.Cegléd)
 
III-IV. Korcsoport A kat (leány)
 
1.Ungureán Dorka (Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium) 
                           B kat:
1.Polónyi Lili(Ceglédberceli Eötvös József Nemzetiségi Ált.Isk. és Alapfokú Művészeti Isk,)
2.Vágány Nóra(Táncsics Mihály Ált Isk.Cegléd)
 
Fiú A kat.:
 
1.Tótin Kristóf (Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium) 
2.Ungvári András  (Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium) 
3.Olgyai Barnabás (Szent Kereszt Katolikus Ált.Isk. és Óvoda(Cegléd)
 
III-IV.-es kategória Csapat:
2.  Várkonyi István Ált.Isk.Cegléd: Jánosi Soma,Fekete Viktor,Nagy Olivér)
 
V-VI.A kat: 1. Ócsai Máté (Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium) 
 
Gergye Zoltán
Értékelés: 5/1
Még nincsenek hozzászólások




Új hozzászólás:

Kérjük jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
KÖZÉRDEKŰ ADATOK CEGLÉD TELEPÜLÉSKÉPI ARCULATI KÉZIKÖNYV 2017 CEGLÉD MEGÚJUL E-Ügyintézés

Házhoz menő szelektív
HULLADÉKGYŰJTÉS
SZÁLLÍTÁSI NAPTÁR

SZÁLLÍTÁSI NAPTÁR

KÖRNYEZETSZÉPÍTÉS

CEGLÉD VÁROS
2019. ÉVI
KÖRNYEZETSZÉPÍTÉSI
ÉS
KÖRNYEZETVÉDELMI
PROGRAMJA

Képtárak

Képtárak

Panoráma képek

  • PANORÁMAKÉPEK

Turistatérkép

Túristatérkép

Térségi Adattár

www.kossuthtoborzo.hu

www.kossuthtoborzo.hu

www.laskafesztival.hu

www.laskafesztival.hu

Pest Megyei Békéltető testület

Pest Megyei Békéltető testület

Projektek

www.cegledkozvilagitas.hu
Bölcsőde bővítés 2014
www.varkonyikompetencia.cegled.hu
www.csatorna.cegled.hu
A lap 0.189 másodperc alatt készült el. | Copyright 2019 Ceglédinfo, design by © Ceglédinfo | ÍRJON NEKÜNK! | IMPRESSZUM
A látogatók száma 2015.05.04-től: 12096729 | Ebben a hónapban: 70186 | Ma: 2809 | jelenleg: 3 | Statisztika