ENGLISH DEUTSCH
Ma 2019. április 21. vasárnap, Konrád napja van. - Holnap Csilla napja lesz.

ESEMÉNYNAPTÁR

Ke Sz Cs Sz Va
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          

Mai mozi műsor

15:45 Huszárik Zoltán terem
Vízipók csodapók

Jegyfoglalás »

 
15:45 Patkós Irma terem
Csodapark

Jegyfoglalás »

 
17:30 Patkós Irma terem
Shazam!

Jegyfoglalás »

 
17:45 Huszárik Zoltán terem
Ferenc pápa - Egy hiteles ember

Jegyfoglalás »

 
19:45 Huszárik Zoltán terem
Piedone nyomában

Jegyfoglalás »

 
20:00 Patkós Irma terem
A gyászoló asszony átka

Jegyfoglalás »

 
További előadások »

www.cegledkartya.hu

www.cegledkartya.hu

www.cegledfurdo.hu

www.cegleditermal.hu

www.varvag.hu

www.varvag.hu

www.cvf.hu

www.cvf.hu

www.ctv.hu

www.ctv.hu

cegledisportcentrum.hu

www.cegledisportcentrum.hu

www.okoviz.hu

www.okoviz.hu

Szennyvízszállítás

www.comboscsatornatisztitas.hu

2700 Cegléd, Ölyv u. 4.

Tel: 06 53/707-050

Mobil: 06 30/6353-018

Email:

combos@t-online.hu

combosbt01@flah-net.hu

Web:

comboscsatornatisztitas.hu

Hír, program, komment

IV.Városi középiskolai asztalitenisz bajnokság

2019.03.25. 18:03 Rovat: Sport
IV.Városi középiskolai asztalitenisz bajnokság

2019. 03. 21. délután újra ütővel a kezükben gyülekeztek a középiskolások a CVSE Sportcsarnok asztalitenisz termében. A tavalyitól eltérően most csak 3 iskola nevezett, de így is 24 versenyző érkezett. A kísérők és szurkolók garmadával most is számolni kellett a rendezőknek.

A város és a CVSE Asztalitenisz Szakosztály nevében Gergye Zoltán szakosztály vezető üdvözölte a versenyzőket és a kísérő testnevelőket.  A mintegy 2 és fél órás hangulatos és rendkívül színvonalas verseny több újdonságot is hozott:  a lányok létszámuk (6 induló), miatt teljes körmérkőzést játszottak, változott a csapat verseny győztese,  a fiúk egyéni versenyét pedig most eddig nem kvalifikált iskola versenyzője nyerte. Az összetett pontversenyt -már második alkalommal- egyértelműen a Bem József műszaki iskola uralta. A díjosztón szóba került a sportág magyarországi aktualitása is: egy hónap múlva Budapest rendezi az egyéni világbajnokságot!

 

Eredmények  

Csapatverseny:

1.Ceglédi SZC Bem József Műszaki Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája "A" csapata (Lévai Ferenc, Bognár József)

2. Ceglédi SZC Bem József Műszaki Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája "B" csapata (Vilcsek Virág Breznyik Levente)                                                                                                                  3.Ceglédi SZC Közgazdasági és Informatikai Szakgimnáziuma "A"csapata (Nagy Balázs-Nagy Zoltán)      4.Török János Mezőgazdasági és Egészségügyi Szakgimn. és Szakközépiskola "A" csapata(Orbán-Kabdebó Aba-Kosztka Dávid)                                                                

5.Ceglédi SZC Közgazdasági és Informatikai Szakgimnáziuma "B"csapata (Nagy Szabolcs-Gabai Martin)

6. Török János Mezőgazdasági és Egészségügyi Szakgimn. és Szakközépiskola "B" csapata (MolnárPál-Danka Gábor )

 

Lány egyéni:

 

  1. Vilcsek Virág (Ceglédi SZC Bem József Műszaki Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája)
  2. Perjési Kamilla (Ceglédi SZC Közgazdasági és Informatikai Szakgimnáziuma)
  3. Adorján Ágnes (Ceglédi SZC Közgazdasági és Informatikai Szakgimnáziuma)
  4. Nagy Kitti (Ceglédi SZC Közgazdasági és Informatikai Szakgimnáziuma)
  5. Turza Mária (Ceglédi SZC Bem József Műszaki Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája)
  6. Gecső Zsanett (Ceglédi SZC Bem József Műszaki Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája)

Fiú egyéni:

  1. Orbán-Kabdebó Aba (Török János Mezőgazdasági és Egészségügyi Szakgimn. és Szakközépiskola)
  2. Bognár József (Ceglédi SZC Bem József Műszaki Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája)
  3. Lévai Ferenc (Ceglédi SZC Bem József Műszaki Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája)
  4. Nagy Zoltán (Ceglédi SZC Közgazdasági és Informatikai Szakgimnáziuma) 5-8. helyezettek: Gál Róbert, Nagy Károly, Breznyik Levente (Bem J.), Gabai Martin (KÖZGÁZ)

Összesített pontverseny:

  1. Ceglédi SZC Bem József Műszaki Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája (116 pont)
  2. Ceglédi SZC Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskolája (79 pont)
  3. Török János Mezőgazdasági és Egészségügyi SZKI (33 pont)

 

GRATULÁLUNK MINDEN RÉSZTVEVŐNEK ÉS A FELKÉSZÍTŐKNEK!

 

Orosz Tamás, szervező testnevelő (Török János Mg és Eü Szakgimn. és Szaközépiskola)

Értékelés: 5/2
Még nincsenek hozzászólások




Új hozzászólás:

Kérjük jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
KÖZÉRDEKŰ ADATOK CEGLÉD TELEPÜLÉSKÉPI ARCULATI KÉZIKÖNYV 2017 CEGLÉD MEGÚJUL E-Ügyintézés

Házhoz menő szelektív
HULLADÉKGYŰJTÉS
SZÁLLÍTÁSI NAPTÁR

SZÁLLÍTÁSI NAPTÁR

KÖRNYEZETSZÉPÍTÉS

CEGLÉD VÁROS
2019. ÉVI
KÖRNYEZETSZÉPÍTÉSI
ÉS
KÖRNYEZETVÉDELMI
PROGRAMJA

Képtárak

Képtárak

Panoráma képek

  • PANORÁMAKÉPEK

Turistatérkép

Túristatérkép

Térségi Adattár

www.kossuthtoborzo.hu

www.kossuthtoborzo.hu

www.laskafesztival.hu

www.laskafesztival.hu

Pest Megyei Békéltető testület

Pest Megyei Békéltető testület

Projektek

www.cegledkozvilagitas.hu
Bölcsőde bővítés 2014
www.varkonyikompetencia.cegled.hu
www.csatorna.cegled.hu
A lap 0.125 másodperc alatt készült el. | Copyright 2019 Ceglédinfo, design by © Ceglédinfo | ÍRJON NEKÜNK! | IMPRESSZUM
A látogatók száma 2015.05.04-től: 10032243 | Ebben a hónapban: 184908 | Ma: 9760 | jelenleg: 17 | Statisztika