Hír, program, komment

Kézilabda: kikaptunk a Dabastól

2018.10.01. 18:05 Rovat: Sport
Fotó: Kisfaludi István

A férfi kézilabda NB I pénteki játéknapján a Dabast fogadta a Ceglédi KK SE. Telt ház és remek hangulat mellett a Cegléd kezdte jobban a mérkőzést. 4-1 és 9-6 után a 23. percben érte utol a Dabas a hazaiakat és sajnos ezután már nem is tudtunk vezetni többet.

A furcsa felfogásban fújó játékvezetők mellett Halász borzolta a hazai szurkolók kedélyeit, aki a 28. percben Zobec fejére ütött. Villant a piros és a kék lap is, majd kis tanakodás után Zobecet is kizárták. A második félidőben futottunk a vendégek után, de hiába küzdöttünk, nem értük be őket…

CEGLÉDI KK SE - DABASI KC VSE 24 - 31 (13-17)

CEGLÉD:Tamási - LÁSZLAI 4, Juhász 2, Vuckovic, Szabó 2, Zobec 3, Pocsai 5(2), Csere: Mojszilov (kapus), GÁBOR 4, Hajdu 2, Radnic 2, Megyeri, Campar, Müller Edző: Jakab László

DABAS: Duleba - KEKEZOVITY 4, Borsos 3, Szöllősi 1,Törteli,PERISIC 5,Országh 1, Csere: Pallag 1, Poboda (kapusok), Törteli 4, Simovic 2, Halász 4(1), Bíró 1, Tokuda 1, Zakics 3(3), Ács 1, Edző: Tomori Győző

Cegléd, 800 néző. V: Nagy, Túróczy

Az eredmény alakulása. 7. perc: 4-1, 10. p.: 5-4, 14. p.: 8-5, 21. p.: 11-9, 25. p.: 11-13, 36. p.: 15-20, 48. p.: 17-26

Kiállítások: 12, ill. 14 perc

Hétméteresek: 2/2, ill. 4/4

MESTERMÉRLEG:

Jakab László: - Győzött a jobbik csapat. Gratulálok a Dabasnak!

Tomori Győző: - Az első negyedóra után összeállt a védekezésünk, magunkra találtunk és megfordítottuk a mérkőzést.

-pézsé-

Forrás: cegledisport.hu

Értékelés: 5/1
Még nincsenek hozzászólások

Új hozzászólás:

Kérjük jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!