ENGLISH DEUTSCH
Ma 2019. február 22. péntek, Gerzson napja van. - Holnap Alfréd napja lesz.

ESEMÉNYNAPTÁR

Ke Sz Cs Sz Va
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Mai mozi műsor

15:30 Huszárik Zoltán terem
Kölcsönlakás

Jegyfoglalás »

 
16:00 Patkós Irma terem
Így neveld a sárkányodat 3.

Jegyfoglalás »

 
17:30 Huszárik Zoltán terem
Az a nap a tengerparton

Jegyfoglalás »

 
17:45 Patkós Irma terem
Dermesztő hajsza

Jegyfoglalás »

 
19:30 Huszárik Zoltán terem
Filminfo
 
20:00 Patkós Irma terem
Boldog halálnapot 2.

Jegyfoglalás »

 
További előadások »

www.cegledkartya.hu

www.cegledkartya.hu

www.cegledfurdo.hu

www.cegleditermal.hu

www.varvag.hu

www.varvag.hu

www.cvf.hu

www.cvf.hu

www.ctv.hu

www.ctv.hu

cegledisportcentrum.hu

www.cegledisportcentrum.hu

www.okoviz.hu

www.okoviz.hu

Szennyvízszállítás

www.comboscsatornatisztitas.hu

2700 Cegléd, Ölyv u. 4.

Tel: 06 53/707-050

Mobil: 06 30/6353-018

Email:

combos@t-online.hu

combosbt01@flah-net.hu

Web:

comboscsatornatisztitas.hu

Hír, program, komment

Ceglédi Ashihara karate sikerek

2018.02.05. 15:33 Rovat: Sport
Ceglédi Ashihara karate sikerek

Az elmúlt hétvégén a ceglédi Ashihara-Karate versenyzői részt vettek a VIII. Móra Kupa Utánpótlás Kyokushin Karate versenyen, Győrben. A felkészülést követően, képviselték Cegléd, Ceglédbercel, Tápiószele, Tápiógyörgye városokat.

A versenyzői edzéseket vezette, Sensei Abuczky Csaba 3 Dan, Sempai Lévainé Dobi Dorottya 2 kyu. 16 versenyzőnk, kiváló versenyzéssel, maximálisan betartva az edzői kéréseket, a következő eredményeket érték el:

 

Abucuky Zoé: I. helyezett
Kenyó Ivett: I. helyezett
Juhász Dorka Etelka: I. helyezett
Fehér Tamás: I. helyezett
Sipka István: I. helyezett

Bai Enikő: II. helyezett
Mózes Máté: II. helyezett
Csicsó Dóra: II. helyezett
Bujdosó Ádám: II. helyezett
Szabó Flórián: II. helyezett
Rafael Márk József: II. helyezett

Bogdán Vencel: III. helyezett
Bodor András: III. helyezett
Baksa Bence: III. helyezett
Nagy Márk: III. helyezett

Kiss Zoltán: IV. helyezett

 

Gratulálok mindenkinek , valamint a résztvevő többi klub eredményeihez!


Köszönet mindazoknak akik elkísértek, hittek, bíztak bennünk. Tanítványaimnak, szülőknek akik a verseny ideje alatt segítették versenyzőinket. Erdődi Mihálynak aki a felkészülés idejére rendelkezésünkre bocsátotta a Sagaku edzőtermét.

 

Sensei Abuczky Csaba

3 Dan A.I.K.O.

3 Dan N.I.K.O.

Értékelés: 2.33/6
Még nincsenek hozzászólások




Új hozzászólás:

Kérjük jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!
KÖZÉRDEKŰ ADATOK CEGLÉD TELEPÜLÉSKÉPI ARCULATI KÉZIKÖNYV 2017 CEGLÉD MEGÚJUL E-Ügyintézés

Házhoz menő szelektív
HULLADÉKGYŰJTÉS
SZÁLLÍTÁSI NAPTÁR

SZÁLLÍTÁSI NAPTÁR

KÖRNYEZETSZÉPÍTÉS

CEGLÉD VÁROS
2018. ÉVI
KÖRNYEZETSZÉPÍTÉSI
ÉS
KÖRNYEZETVÉDELMI
PROGRAMJA

Képtárak

Képtárak

Panoráma képek

  • PANORÁMAKÉPEK

Turistatérkép

Túristatérkép

Térségi Adattár

www.kossuthtoborzo.hu

www.kossuthtoborzo.hu

www.laskafesztival.hu

www.laskafesztival.hu

Pest Megyei Békéltető testület

Pest Megyei Békéltető testület

Projektek

www.cegledkozvilagitas.hu
Bölcsőde bővítés 2014
www.varkonyikompetencia.cegled.hu
www.csatorna.cegled.hu
A lap 0.075 másodperc alatt készült el. | Copyright 2019 Ceglédinfo, design by © Ceglédinfo | ÍRJON NEKÜNK! | IMPRESSZUM
A látogatók száma 2015.05.04-től: 9520668 | Ebben a hónapban: 171975 | Ma: 1602 | jelenleg: 5 | Statisztika