Közösségi Sportváros Vagyunk

Hír, program, komment

Asztalitenisz eredmények

2017.12.04. 11:45 Rovat: Sport

A  Pest Megyei A osztályban a bent maradás szempontjából fontos mérkőzést sikerült megnyerni.

Pest Megye A:

Újhartyán SE II. - Szuperinfó CVSE III.  8:10

Győztek:Fodor Árpád 4,Hörömpő Ferenc 2,Szabó Márk 1,Tótin Kristóf 1 valamint a Fodor- Szabó és a Hörömpő-Tótin párosok

A  bent maradás szempontjából fontos mérkőzést sikerült megnyerni. Mindkét  párost sikerült hozni az elején és ez döntőnek bizonyult a meccs végkimenetelét illetően.

NB III:

Tápiógyörgye I. - Szuperinfó CVSE II.  11:7

Győztek: Koroknai Tamás 3,Szalkai Attila 2,Péter Aladár 2

Tartalékosan tudtunk felállni Tápiógyörgye otthonában.Ellentétben a megyei mérkőzéssel itt nem sikerült párost nyerni és az egyéniek során már nem értük utol a hazaiakat akik megérdemelten nyertek.

NB I:

Kiskinfélegyházi ASE - Szuperinfó CVSE I.

Győztek:Biedermann Dániel ,Molnár Gergely, Benyovszki Gábor és Ócsai Máté 1 és a Biedermann-Molnár páros

A ranglista másodikhoz látogatott az ötödik helyen álló első csapatunk.A papírforma bebizonyosodott és (sajnos) az esélyesebb együttes simábban nyert mint azt mi gondoltuk előtte.

Országos Újonc TOP 24 Asztalitenisz Bajnokság Ormai László Sportcsarnok

Eredmények:

9.Hörömpő Ferenc(13),8 győzelem 2 vereség
14. Tótin Kristóf(12)  5 győzelem 5 vereség

Az új rendszerű versenyben az első nap 4 db hatos majd az eredménytől függően 3 db 8-as csoportokban folytatódtak a küzdelmek.
Feri hozta a kötelező győzelmeket az első csoportba jutásért 3:1 es vereséget szenvedett a későbbi harmadiktól, úgy,hogy volt esélye a döntő játszma elérésére.
Kristóf 3 döntős játszmás mérkőzést is játszott amiből 2-őt megnyert így bejutott Ferivel együtt a  2.számú 8-as csoportba ahol a 9-16 ig helyért játszhattak.
Mindketten jól kezdtek vasárnap Kristóf kimondottan jól játszott csak a végén fáradt el, Feri inkább szenvedve nyerte mérkőzéseit de a legutolsó meccsén magára talált és nyert és maradt veretlen.
Feri 12. Kristóf 19. volt a ranglistán a verseny előtt úgyhogy eredményük kimondottan jónak mondható a szoros mezőnyben.

Értékelés: 2.33/6
Még nincsenek hozzászólások

Új hozzászólás:

Kérjük jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!