Hír, program, komment

Fordulatos mérkőzésen, fájó vereséget szenvedett a Cegléd

2017.09.23. 09:17 Rovat: Sport
Fotó: cegledisport.hu

A Cegléd a meccs elején kétszer is ellépett három góllal (4-1, 5-2), de ezt követően a Dabas hamar fordított, sőt a második félidőben már a vendégek vezettek négy találattal is (12-16). A házigazda nem adta fel, és a félidő derekára fordított (18-17), és az 53. percben is vezetett még (19-18), de ezt követően már csak egy gólt szerzett, ez pedig kevésnek bizonyult (20-21).

További képek ITT »

FÉRFI KÉZILABDA NB I, 3. FORDULÓ

CEGLÉDI KK SE-DABAS VSE KC 20-21 (10-12)

Cegléd, 850 néző. V: Felhő, Öcsi
CEGLÉD: Pallag - Lászlai, Borsos 3, Juhász, Grbovics 1, RADOVICS 6 (2), Megyeri. Csere: Mojsilov (kapus), Elezovics 1, Perisics 4, Tóth K. 1 (1), Hódi 2, Dávid, Radnic 1, Szabó 1. Edző: Nagy Károly

DABAS: HOLLÓ - KEKEZOVICS 7, HALÁSZ 4, Slachta 1, Simovics 1, Petrovski, POCSAI 7 (3). Csere: Bíró 1, Lepsényi, Országh, Bakos. Edző: Tomori Győző

Az eredmény alakulása. 7. perc: 4-1. 13. p.: 5-4. 16. p.: 5-6. 20. p.: 6-8. 36. p.: 12-15. 44. p.: 16-17. 52. p.: 18-18
Kiállítások: 6, ill. 14 perc
Hétméteresek: 4/3, ill. 5/3

A cegledisport.hu tudósítása: A férfi kézilabda NB I harmadik fordulójában az idei újonc Dabast fogadta pénteken este a Gál József Sportcsarnokban a Ceglédi KK SE. A telt ház előtt megrendezett mérkőzés 7. percében már 4-1-re vezettünk és nagyjából eddig is tartott a Cegléd magabiztos fölénye a pályán. Mindkét csapat remekül védekezett és a vendégek a vártnál is nagyobb küzdelemre késztették a hazai játékosokat, akik ma rendkívül rossz százalékban lőttek kapura. Ennek ellenére kétszer is meg volt a lehetőségünk a pontszerzésre, de a 60. percben előbb Tóth büntetőt hibázott, majd az utolsó támadásunknál emberelőnyben Borsos ziccere a kapusban landolt. Nem a játékvezetőn múlt a vereség, de rég láttunk ennyi hibával fújó sporikat, akik a kompenzálásaikkal csak tovább borzolták az amúgy sem nyugodt kedélyeket. A Dabas ezzel a győzelmével megelőzte a Ceglédet a bajnoki tabellán.

MESTERMÉRLEG:
Nagy Károly: - Rengeteg hibával játszottunk, ezt jól használta ki az ellenfelünk. Kritikus helyzetekben sorozatosan hibáztunk, ezért vesztettük el a mérkőzést.

Tomori Győző: - Megint egy feszes védekezéssel és a védekezés mögött egy kimagasló kapusteljesítménnyel tudtunk győzni...

Forrás: nso.hu és cegledisport.hu

Értékelés: 2.33/6
Még nincsenek hozzászólások

Új hozzászólás:

Kérjük jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!