cegledisportcentrum.hu

Hír, program, komment

Fit-Kid EB-kvalifikációk

2017.06.01. 12:09 Rovat: Sport

Május második felében több versenyen és több kategóriában is érdekeltek voltak CVSE Fitness szakosztályának lányai. Székesfehérváron az “A" kategória egyéni versenyzői a Országos Grand Prix 3. fordulóján vettek részt,ami egyben az Európa Bajnoki Kvalifikáció utolsó állomása is volt.

Szepes Réka az évadban most mutatta be a legjobb gyakorlatát, míg Simon Réka hozta az egész évben mutatott jó formáját. A “B" osztályú csapatunk a kicsit nehézkes felkészülés után próbálta az előző versenyen elért eredményét megtartani.

Eredmények:
Fit-Kid “A" Országos Grand Prix egyéni verseny:
V.kcs. Szepes Réka 2. hely
VIII.kcs. Simon Réka 3. hely.

Fit-Kid “B" Országos Csoportos verseny:
I.kcs./nagycsapat: CVSE 2.hely. (Farkas Petra, Gigor Sztella, Halmi Glória, Hanga Sára, Hidasi Kinga, Oláh - Fekete Hanna)

Kiskunhalason “A" országos és “B" egyéni viadalok zajlottak,ahol egy új kategóriával mutatkozott be a fit-kid így a ceglédiek is. Ebben a kategóriában nagyobb a létszám,hosszabb a produkció és nagyobb hangsúlyt kap a művészeti pontszám. A verseny ezzel kategóriával kezdődött ahol a lányok jó gyakorlatot mutattak be.Nem sok pihenője volt duónk hiszen ezután az ő kategóriájuk következett,ahol összetett Grand Prix győzelem volt a tét. Barbi és Petra most is szépen teljesítette a tőlük elvárt szintet. “B" egyéniben egy fő képviselte most szakosztályunkat. Emma gyakorlatába kisebb hiba csúszott de a 25 fős mezőnyben így is biztatóan szerepelt.

Eredmények:
Fit-Kid “A" Országos Grand Prix csoportos verseny:
Big Free Group: 2. hely CVSE
(Bíró Lola, Czigony Claudia, Hartyányi Fanni, Klemenc Petra, Kovács Barbara, Lipák Réka, Simon Réka és Szepes Réka)

III.kcs./duó: 1.hely CVSE (Klemenc Petra és Kovács Barbara)
Összetett Grand Prix győztes lett a Klemenc-Kovács duónk!

Fit-Kid “B" Országos “B" egyéni verseny:  III.kcs.: 4.hely Nagy Emma

Ezen a versenyen dőltek el az Európa Bajnoki kvalifikációk is. Nagyon nagy örömünkre a ceglédiek minden “A" kategóriájú egysége kijutott az Írországi EB-re.

Név szerint:
egyéniben - Szepes Réka és Simon Réka
duóban: - Klemenc Petra, Kovács Barbara
formációban. - Bíró Lola, Czigony Claudia, Hartyányi Fanni, Klemenc Petra, Kovács Barbara, Lipák Réka, Simon Réka és Szepes Réka

Felkészítők: Randos Gabriella vezetőedző, Móricz Alexandra és Király Béla

Gratulálunk!
Értékelés: 5/1
Még nincsenek hozzászólások

Új hozzászólás:

Kérjük jelentkezzen be, vagy regisztráljon a hozzászóláshoz!